Výsledky závodů 2014

Mladá Boleslav 16.11.2014 - II.VT


11-13 let


Žofie Císařová                                                                 2.místo
Terezka Jurdíková                                                        12.místo

14 - 16 let

Adélka Hotová                                                                 4.místo



České Budějovice 1.11.2014 - III.VT
 

8-10 let

Kája Havlíková                                                                      22
.místo


11-13 let

Verča Stádníková                                                                  14.místo
  

                                                  
14 -16 let

Kačka Bártov                                                                         5.místo
Sofie Mikušová                                                                      7.místo



17 a více let

Kája Zikmundová a Gabča Kasperová                            1.místo
Kája Zikmundová                                                                  4.místo


 


Petřiny - 18.10.2014 II.VT

11-13 let

Žofie Císařová          1.místo
Terezka Jurdíková  8.místo

14 - 16 let

Eva Dobešová          6.místo
Adélka Hotová          8.místo

17 a více let

Jana Kočková            5.místo


Varnsdorf 11.10.2014 - III.VT


8-10 let

Verča Slívová                                                                          16
.místo


11-13 let

Verča Stádníková                                                                   6.místo
Lucie Žišková + Eva Ondrejíčková + Natalia Ripak        6.místo  

                                                  
14 -16 let

Kačka Bártová     1.místo
Sofie Mikušová    4.místo



17 a více let

Kája Zikmundová a Gabča Kasperová                              1.místo



MČR  Ostrava 4.-5.10.2014

 

Hanka Volfová                                  5.místo

tým
Barča Müllerová, Terezka KOuřímská a Dita Leštinová     3.místo - nominace na MS




Semily - I.VT - 14.9.2014


Hanka Volfová                                  2.místo


Petřiny - 27.-28.9.2014 III.VT


III.VT

8-10 let

Kája Havlíková                                                                        16.místo
Verča Slívová                                                                         
25.místo

11-13 let

Verča Stádníková                                                                  13.místo
Lucie Žišková + Eva Ondrejíčková + Natalia Ripak         7.místo  
                                                  

14 -16 let

Kačka Bártová     6.místo
Sofie Mikušová    10.místo



17 a více let
Kája Zikmundová                                                                   3.místo

Praha - Kobylisy - II.VT - 13.9.2014



11-13 let

Žofie Císařová        2.místo
Terezka Jurdíková 13.místo

14 - 16 let

Adélka Hotová        7.místo




Mladá Boleslav - II.a III.VT - 7.6.- 8.6.2014

II.VT

11-13 let

Žofie Císařová        13.místo
Terezka Jurdíková 18.místo

14 - 16 let

Eva Dobešová    3.místo
Adélka Hotová    6.místo


17 a více let

Jana Kočková    4.místo

III.VT

8-10 let

Kája Havlíková                                                                        16.místo

Verča Slívová + Lucka Gürtlerová + Eliška Bubnová     nestartovaly
Natalia Ripak                                                                           27.místo

11-13 let

Verča Stádníková                                                                  16.místo
                                                    

14 -16 let

Kačka Bártová     4.místo
Sofie Mikušová    6.místo





ME 2014 Vídeň - 28.-31.5.2014

Náš seniorský tým Dita Leštinová , Terka Kouřímská a Barča Müllerová
zabojoval a obsadil krásné 4.místo.
To vše pod vedením trenérky Lucie Trubačové.
Moc gratulujeme !


Semily - II.a III.VT - 17.-18.5.2014

II.VT

11-13 let
Žofie Císařová        15.místo
Terezka Jurdíková 19.místo
Natálka Eiseltová   23.místo


17 a více let
Jana Kočková    2.místo

III.VT

8-10 let
Kája Havlíková                                                                        13.místo
Verča Slívová + Lucka Gürtlerová + Eliška Bubnová     nestartovaly


11-13 let
Lucie Žišková + Eva Ondrejíčková + Natalia Ripak       7.místo
Verča Stádníková                                                                 nestartovala


14 -16 let
Kačka Bártová     6.místo
Sofie Mikušová    10.místo


17 a více let
Gabča Kasperová + Kája Zikmundová                             1.místo




Louny - II. a III.VT - / 25.-27.4./


II.VT

11-13 let
Žofie Císařová        10.místo
Natálka Eiseltová   20.místo


14 - 16 let
Eva Dobešová    2.místo
Adélka Hotová    5.místo


17 a více let
Jana Kočková    2.místo

III.VT

8-10 let
Kája Havlíková                                                                        10.místo
Verča Slívová + Lucka Gürtlerová + Eliška Bubnová     14.místo


11-13 let
Lucie Žišková + Eva Ondrejíčková + Natalia Ripak       10.místo  - první start :-)
Verča Stádníková                                                                  16 místo


14 -16 let
Kačka Bártová     4.místo
Sofie Mikušová    7.místo


17 a více let
Gabča Kasperová + Kája Zikmundová                             1.místo





Ostrava I.VT - 2.nominační závod /12-13.4./


17 a více let

Barbora Müllerová, Tereza Kouřímská a Dita Leštinová        4.místo
Děvčata se nominovala na květnové ME do Vídně


Louny I.VT - 1.nominační závod / 29.-30.3/


17 a více let

Barbora Müllerová, Tereza Kouřímská a Dita Leštinová        3.místo


Poslední únorový víkend se konaly závody III.VT na Petřinách. Jak děvčata pod vedením Barči Voštové dopadla ?


14 - 16 let

Adélka Hotová          3.místo
Kačka Bártová          6.místo
Sofie Mikušová         9.místo

11-13 let

Verča Stádníková 5.místo


8.března se na Petřinách konal závod II.VT

11-13 let

Žofie Císařová         10.místo
Adélka Hotová           2.místo
Eva Dobešová           3.místo

anxietymeds24uk.com