Trenérky a trenéři Akademie aerobiku

TRENÉRKY a TRENÉŘI AKADEMIE AEROBIKU

Zakladatelkou Akademie aerobiku Radky Hanákové, trenérkou, choreografkou a manažerkou je Ing.Radka Hanáková, mistryně světa 1999 v kategorii páry.
V současné době  je Radka na metřské dovolené se svým druhým synem Michalem a vykonává pouze organizační záležitosti Akademie.


Po ukončení své úspěšné závodní kariery se stala trenérkou Akademie aerobiku Mgr.Lucie Jiříková - Trubačová, mistryně Evropy 2002. Věnovala se a věnuje těm mladším - Barboře Müllerové, Terezce Kouřímské, Ditě Lešinové. V miunlých letech  měla na starost i  seniorský tým a jednotlice seniory Kristýnku Stupkovou a Terku Zámostnou,  Dana Komarova.

Barča, Dita a Terka jsou teď již také seniorky a kromě nich se Lucie stará o juniorky Janu Kočkovou a Evu Dobešovou.
Velice se jí daří práce s "líhní " Akademie. Trénuje děvčata ve věku 7 - 8 let  - Verču Slívovou, Káju Havlíkovou a Lucinku Gürtlerovou, které již znají závodní plochu i medaile.
V září roku 2013 otevřela  minipřípravku pro 5 leté budoucí závodnice, které trénujé v PO a PÁ v ZŠ Jitřní v Hodkovičkách.

Největším úspěchem v roce 2014 byla dvě 4.místa týmu Barča, Dita, Terka na ME ve Vídni i na MS v Praze.

Barbora Voštová
  je bývalá závodnice Akademie aerobiku, která startovala jak v soutěžích fitness týmů, tak také v soutěžích týmů sportovního aerobiku. Nyní se věnuje choreografii juniorského fitness týmu.
V roce 2011 a 2012 trénovala mladší závodnice v III. VT. Mnoho z nich získalo medaile hned na svých prvních závodech. V roce 2013 trénuje závodnice i ve vyšší výkonnostní třídě - Žofie Císařová a Natálie Eiseltová / 12 let/ již také znají chuť drahého kovu :-).
V III. VT má na starost Adélku Hotovou/ 13 /, Veroniku Stádníkovou / 12/, Kačku Bártovou / 13/, Andrejku Jircovou / 12/ a také seniorský tým Karolínu Zikmundovou a Gabrielu Kasperovou.
Pomáhá 1x týdně Lucce Jiříkové s tréninkem její skupinky.
                         V roce 2014 se její svěřenkyně umisťovaly na předních místech v III.VT i V II.VT a tak v roce 2015 se většina z nich se připravuje ve vyšších i
                         nejvyšších výkonnostních třídách.


      Gabriela Trefná - od září 2012 nová posila trenérského týmu. Úspěšná závodnice, juniorská mistryně světa v týmech ve sportovním aerobiku FIG.                                                               Trénuje přípravku 9 - 11letých závodnic.V roce 2014 připravovala kadetský tým v III.VT  - Lucka Žišková, Eva Ondrejíčková a Lucka
                                                           Žišková.

V roce 2014 začala s Akademií spolupracovat také bývalá závodnice Kačka Palková - juniorská mistryně světa v týmech.  Vede přípravku ve fitcentru " I'm fit " ve Vysočanech a podílí se na tréninku na letním kondičním soustředění .
Od září 2006 v Akademii trénuje  Bc. Nikola Košacká ze Zlína. Nikola se od 11 let věnovala sportovnímu aerobiku a fitness teamům, pravidelně obsazovala finálová a mnohdy i medailová umístění na MČR. Od 18 let se věnuje trénování. Ve Zlíně trénovala velmi úspěšné závodnice všech věkových kategorií. Její největším trenérským úspěchem je titul juniorských mistryň ČR a vicemistryň světa - týmu Lucie Pavelková, Hana Volfová, Barbora Trnková a stříbrná medaile z MČR a titul juniorská mistryně světa pro Hanku Volfovou. V roce 2011 s týmem Katka Palková, Katka Smíšková, Lucie Pavelková opět  přivezla titul juniorské mistryně světa. V současné době je Nikola zpět ve Zlíně, ale s Akademií jezdí na kondiční soustředění a působí jako konzultant  Akademie aerobikua a rozhodčí.
                        

  

Další trenérkou, která se věnuje těm nejmladším je Bc. Markéta Soppeová - Čechová, bývalá velmi úspěšná závodnice Akademie aerobiku a reprezentantka ČR. K jejím největším úspěchům, patří 1.místo v týmech na Světovém poháru mládeže do 19 let v roce 2000, 5.místo v týmech na MS 2001 a 3. místo na ME 2001. Vlastní také několik titulů mistryně republiky. Vede přípravku a pomáhá s tréninkem dětí ve věku 8 - 12 let. V roce 2013 vedla velmi úspěšně kadetský fitness tým. Momentálně je na mateřské dovolené s dcerou Emičkou :-).
                            Petr Jánský - trojnásobný mistr světa z roku 2002, 2003 a několikanásobný mistr Evropy se  věnoval Terezce Jurdíkové / 11 let - III.VT/,
                           která v roce 2013 nasbírala nespočet zlatých medailí a také trénoval seniorský tým Kristýna a Veronika Stupkovi +Gabriela Trefná, který v rove 2014
                           ukončil karieru.

                           
                      

                       
Zpět