Publikační činnost

Publikační činnost 

2008

V tomto roce se Radka objevila v několika rozhovorech a článcích v časopisech Květy, Instinkt, STIP, Pražká pětka, Výběr Reader's Digest.


2007

V roce 2007 Radka přispívá pravidelně články a cvičebními seriály do časopisu PULS / 3,4,5/ a také vytvořila 4 dílný cvičební seriál pro dospívající dívky do časopisu Bravo Girl. Fotomodelkami byly Barbora Voštová, Karolína Klingerová, Lenka Jiřenová a Petra Machová. S posledními 2 jmenovanými závodnicemi tento časopis ještě vytvořil reportáž z tréninku a shrnutí jejich dosavadních úspěchů.

Počátkem roku 2007 začala Radka spolupracovat s televizní stanicí ČT 4 Sport, pro kterou společně s další bývalou závodnicí ve sportovním aerobiku Silvií Brandovou, představuje zajímavá a něčím zvláštní fitcentra nebo sportovní a rehabilitační komplexy v celé ČR, popř. význačné sportovní akce. Tento pořad je vysílán v rámci programu Sport v regionech, který měl premiéru vždy 1x za 3 týdny ve čtvrtek kolem 16:20 hodin.

2006

V druhém pololetí 2006 vyšla kniha Jana Hájková a kolektiv : Komplexní průvodce tréninkem sooutěžních forem aerobiku / nakladatelství Grada/, kam Radka přispěla čtyřmi kapitolami z oblasti tréninku sportovního aerobiku.

Pravidelně také Radka přispívá odbornými články do časopisu PULS a Dieta.

2004

Také pro časopis Fit pro život / na jehož titulní straně se Radka objevila v čísle 11/2004/  vypracovala Radka se svou svěřenkyní Lucií Jiříkovou / mistryní Evropy/ 4 cvičební programy, které jsou vhodné pro začínající cvičence.

2003

Během prvního pololetí roku 2003 přispívali Radka s Davidem do týdeníku Květy, kde byli autory 26 dílného cvičebního seriálu. Seznámili širokou veřejnost s novými trendy cvičení a ukázali, že cvičit se dá kdekoliv a v každém věku. Podobný 10-ti dílný seriál také připravili do MF Dnes v prosinci 2002 a v lednu 2003.
V roce 2003 Radka s Davidem připravili krátký seriál v MF Dnes a rozsáhlejší cvičební seriál v časopise Květy. Společně se svými nejlepšími svěřenci také přispívají do časopisu Fit pro život.

2000

V 1.pololetí r. 2000  Radka a David publikovali v MF- Dnes pravidelný seriál zabývající se rekreačním cvičením jak ve fitness centrech , tak ve volné přírodě či v domácích podmínkách. Podobný 10. dílný fotoseriál se objevoval také v týdeníku Vlasta. A v neposlední řadě vychází pravidelné příspěvky věnované problematice jak trénování závodníků ve sportovním aerobiku, tak instruktorské práci rekreačního aerobiku , či práci personálního trenéra ve fitness centru, v populárních měsíčnících typu Muscle & Fitness, FIT-styl, Cosmopolitan, Top Class, atd. Na www.aerobic.cz rovněž vychází pravidelné články , rozhovory a cvičební fotoseriály. To vše představuje široké spektrum práce Radky a Davida.

1999

Radka se společně se svým sportovním partnerem Davidem Hufem prezentuje v mnoha médiích, počínaje vystupováním v různých televizních pořadech jak zábavných tak informačních /např. Prima TV - Prima jízda, ČT- Studio 6, TV Nova - Snídaně s Novou, atd./.
Poskytujíi pravidelné příspěvky do pořadu o zdravém životním stylu vysílaném na ČR -Radiožurnál /r.99/

zopiclon rezeptfrei kaufen Deutschland zolpidem 10 mg ohne rezept billig preis