Mistrovství ČR

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness týmech se konalo 30.9 - 2.10. v Praze.
V kategorii 8 - 10 let a 11- 13 let jsme neměli žádné zástupce, protože tyto nejmladší závodnice  velice úspěšně závodí v soutěžích typu B. Upřednostňujeme jejich všeobecnou průpravu a tak na vrcholné závody připravujeme spíše závodnice starší.

Odkazy na fotografie p.Kouřímského :

http://makototo.rajce.net/Juniorky_1_zakladni_kolo
http://makototo.rajce.net/Juniorky_2_zakladni_kolo
http://makototo.rajce.net/Verca_zakladni_kolo
http://makototo.rajce.net/Juniorky_1_finale
http://makototo.rajce.net/Juniorky_2_finale
http://makototo.rajce.net/Hanka_finale
http://makototo.rajce.net/Tamara_finale
http://makototo.rajce.net/Vyhlaseni_vysledku
http://makototo.rajce.net/Holky_s_Luckou
Výsledky:

Kadetky
Jediná, u nás hostující kadetka / 11- 13 let/ Kateřina Šebková obsadila na MČR 24.místo. Jejím trenérem je Daniel Komarov a Radka Hanáková.

Juniorky
V kategorii juniorů obsadila krásné 7.místo Jana Kočková, která se celé léto potýkala s vleklým zraněním. Trenérkou Jany i následujícího týmu je Ing. Nikola Košacká.

Náš, tituly ověnčený tým, letos ve složení - Kateřina Smíšková, Kateřina Palková, Lucie Pavelková - zabojoval a ve finále  získal bronzovou medaili, která je jistě ještě více namotivuje k dalším vynikajícím výkonům na MS v Austrálii, kam se děvčata chystají v polovině října.Tým trenérky Mgr.Lucie Jiříkové - Barbora Müllerová, Tereza Kouřímská, Dita Leštinová - obsadil krásné 5.místo po výborném výkonu ve finále.Seniorky
Naše juniorská mistryně světa 2010 Hanka Volfová, která je letos prvním rokem v kategorii seniorů,  vybojovala nepopulární 4.místo. V tak těžké konkurenci mistryně světa 2010 /Denisa Barešová/ a vicemistryně Evropy 2011/Tamara Jiříková/ je to však obrovský úspěch, ze kterého měla velkou radost také její trenérka Ing.Nikola Košacká.

order soma prescription onlineVeronika Kubíčková po poctivé přípravě předvedla solidní výkon a obsadila 11.místo.